Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jiří Králíček
Mateřský klub TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
8.2. 17:00 AA101 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 30 : 28
21.12. 18:00 AA089 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 31 : 27
8.12. 17:00 AA074 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice 16 : 28
20.11. 18:00 AA057 Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří 26 : 26
5.11. 20:00 AA047 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek 29 : 24
19.10. 19:00 AA037 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 34 : 23
28.9. 18:00 AA019 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 25 : 29
15.9. 17:00 AA009 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice 28 : 26
Český pohár mužů
16.10. 18:00 AM059 HK Bystřice p.H. - KH ISMM Kopřivnice 23 : 38
MOL liga žen
29.2. 17:30 AW161 SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 24 : 25
4.1. 17:00 AW099 HK Hodonín - Sokol Písek 21 : 33
30.11. 17:30 AW083 Zora Olomouc - HK Hodonín 25 : 23
16.11. 15:00 AW071 Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 26 : 26
5.10. 17:30 AW031 Zora Olomouc - Slavia Praha 26 : 25
21.9. 15:00 AW022 Sokol Písek - Duslo Šaľa 26 : 25
31.8. 14:00 AW005 Zora Olomouc - Sokol Poruba 24 : 27
ZL mladší žactvo II
3.11. 09:00 ZB040 Napajedla_s - Zubří B_ch 20 : 15
12.10. 09:00 ZB025 Otrokovice_d - Zubří B_ch 16 : 27
ZL starší žáci
3.11. 11:00 ZC022 Napajedla - Uh. Hradiště 13 : 15
Kalendář
4.4. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI137 TJ FS Napajedla - TJ Holešov
4.4. 17:00 2.liga muži SM AF106 Napajedla - TJ SOGOS Holešov
5.4. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ104 Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice
5.4. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ105 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
5.4. 16:00 1.liga starší dorostenci AG105 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
10.5. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH124 Sokolnice - Juliánov
10.5. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF124 Sokolnice - Juliánov
10.5. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA054 Sokolnice - Hostěrádky
16.5. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH131 SK Kuřim - Handball Brno
16.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF131 SK Kuřim - Handball Brno A
16.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA131 SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 17:00 2.liga muži JM AE131 SK Kuřim - SKKP Brno B