Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jan Kosmák
Mateřský klub SK Kuřim
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 17.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
29.2. 16:30 AA116 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 25
15.2. 19:00 AA105 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 35 : 22
14.12. 16:30 AA080 Dukla Praha - TJ Cement Hranice 33 : 24
22.11. 18:30 AA066 SHC Maloměřice Brno - Dukla Praha 24 : 37
13.11. 18:30 AA056 Dukla Praha - SKKP Handball Brno 33 : 27
22.9. 10:30 AA015 M.A.T. Plzeň - SHC Maloměřice Brno 38 : 16
1.liga muži
17.11. 10:30 AB043 HBC Ronal Jičín "B" - HK Bystřice p.H. 28 : 24
2.liga muži JM
7.3. 17:00 AE084 Sokol V. Meziříčí - Ivančice 29 : 27
28.9. 17:00 AE008 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov 30 : 23
1.liga starší dorostenci
1.12. 16:00 AG057 Sokol Nové Veselí - Zubří 20 : 33
17.11. 14:30 AG043 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy 36 : 24
1.liga mladší dorostenci
1.12. 14:00 AJ057 Sokol Nové Veselí - Zubří 23 : 29
1.12. 12:00 AJ058 Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 24 : 29
17.11. 12:30 AJ043 C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Šťáhlavy 35 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
7.3. 15:00 ALA084 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 33 : 31
28.9. 15:00 ALA008 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 35
Český pohár mužů
6.11. 18:00 AM070 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 27 : 25
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN027 Handball PSG Zlín - Baník Most 23 : 39
1.liga ženy
23.2. 15:30 AR084 HK Ivančice - DHC Plzeň 29 : 23
2.liga starších dorostenek
7.3. 13:00 AUB095 Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice 24 : 23
MOL liga žen
6.3. 18:00 AW164 Handball PSG Zlín - HK Hodonín 37 : 25
1.2. 17:00 AW129 HK Hodonín - Bánovce n.B. 38 : 24
25.1. 15:00 AW120 Sokol Písek - Sporta Hlohovec 33 : 25
19.10. 18:00 AW043 Handball PSG Zlín - Sokol Písek 27 : 28
21.9. 18:00 AW026 Baník Most - Zora Olomouc 32 : 27
Jihomoravská liga st. žákyní
23.2. 13:30 LG039 Ivančice - SHK Veselí n. M. 23 : 14
2.11. 15:00 LG027 Hodonín - Újezd u Brna 48 : 20
Jihomoravská liga ml. žákyní
23.2. 12:00 LJ039 Ivančice - SHK Veselí n. M. 20 : 8
2.11. 13:45 LJ027 Hodonín - Měnín 25 : 6
Další
Kalendář
4.4. 10:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ055 Měnín - Hodonín
4.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB106 Sokol Měnín - Sokol Hrabůvka
2.5. 13:00 2.liga ženy - východ AT066 Sokol V. Meziříčí - L.Zubří
9.5. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH122 TJ D.Cerekev - BHS Starý Plzenec
9.5. 17:00 2 liga muži JVČ AC122 TJ D.Cerekev - Kutná Hora