Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Martin Moliš
Mateřský klub SHC Maloměřice
Rok narození 2001
Typ licence Licence C
Platnost licence 18.7.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
11.1. 16:00 AP080 SC Bohumín - Ivančice 14 : 25
11.1. 13:30 AP077 Ivančice - Jiskra H. Brod 21 : 19
11.1. 11:50 AP075 Jiskra H. Brod - SC Bohumín 19 : 21
11.1. 11:00 AP074 Ivančice - FK Hvězda Cheb 18 : 11
11.1. 08:30 AP071 Slavia - Ivančice 23 : 8
Liga Vysočiny - mladší žáci
24.11. 12:30 JC090 Sokol N. Veselí A - SK Kuřim B 13 : 12
24.11. 12:00 JC089 Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A 15 : 10
24.11. 11:30 JC088 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí A 14 : 15
24.11. 11:00 JC087 SK Kuřim B - Sokol N. Veselí B 7 : 21
24.11. 10:00 JC085 Sokol N. Veselí B - Sokol N. Veselí A 16 : 8
24.11. 09:30 JC084 SK Kuřim B - Sokol Žďár n. S. 13 : 13
24.11. 08:30 JC082 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí B 13 : 27
24.11. 08:00 JC081 Sokol V. Meziříčí A - SK Kuřim B 9 : 11
Jihomoravská liga mužů
23.11. 15:00 LA019 Hostěrádky - Uh. Hradiště 24 : 22
15.9. 16:15 LA027 Nové Bránice - Juliánov 27 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
23.11. 12:00 LF052 Sokolnice - SK Kuřim 19 : 34
19.11. 17:30 LF053 Házená L.Hustopeče - Bohunice 18 : 36
17.11. 09:00 LF044 Handball Brno B - Házená L.Hustopeče 16 : 26
3.11. 14:30 LF032 Handball Brno A - Sokolnice 37 : 17
3.11. 13:00 LF033 Handball Brno B - Ivančice 14 : 19
5.10. 10:45 LF014 Juliánov - Bohunice 16 : 32
29.9. 13:00 LF012 Bohunice - SK Kuřim 38 : 24
21.9. 10:45 LF003 Juliánov - Handball Brno A 17 : 30
15.9. 14:30 LF061 Nové Bránice - Újezd u Brna 18 : 34
Jihomoravská liga st. žákyní
19.10. 11:00 LG019 DDM Strážnice - SK Kuřim 17 : 24
Jihomoravská liga ml. žáků
3.11. 11:30 LH032 Handball Brno - Sokolnice 27 : 6
5.10. 09:30 LH014 Juliánov - Bohunice 12 : 5
29.9. 11:30 LH012 Bohunice - SK Kuřim 9 : 25
21.9. 09:30 LH003 Juliánov - Handball Brno 15 : 18
Jihomoravská liga ml. žákyní
19.10. 09:00 LJ019 DDM Strážnice - SK Kuřim 22 : 20
Další
Kalendář