Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Sylvie Šimková
Mateřský klub Tatran Bohunice
Rok narození 2000
Typ licence Licence B
Platnost licence 15.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
24.11. 18:00 AE054 SKKP Brno B - SHC Maloměřice Brno B 33 : 26
2.liga starší dorostenci V
23.2. 14:30 AI098 Nové Bránice - TJ Holešov 36 : 23
22.2. 14:30 AI096 Handball Brno - Házená Paskov 49 : 25
15.2. 09:00 AI171 Maloměřice - Vsetín 27 : 22
8.12. 14:30 AI075 Handball Brno - Vsetín 33 : 28
23.11. 14:30 AI062 Handball Brno - Sokol Sokolnice 37 : 29
23.11. 09:00 AI063 Maloměřice - Sokol Ostrava 30 : 42
3.11. 15:00 AI039 Sokol Sokolnice - TJ Holešov 31 : 25
16.10. 18:30 AI086 Nové Bránice - Zlín 32 : 24
13.10. 14:00 AI026 Sokol Sokolnice - Házená Paskov 38 : 26
7.9. 11:00 AI089 Maloměřice - TJ Cement Hranice 25 : 38
1.liga mladší dorostenci
20.2. 17:00 AJ090 Sokol Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 31 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
9.3. 17:30 ALA069 SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov 49 : 23
29.2. 12:30 ALA077 Sokol Juliánov - Chrudim 20 : 37
23.11. 12:00 ALA054 SKKP Handball Brno A - Chrudim 48 : 23
6.10. 18:00 ALA014 Sokol Juliánov - Bohunice 24 : 44
2.liga ženy - východ
9.2. 15:00 AT048 Hodonín B - L.Zubří 34 : 30
2.liga starších dorostenek
8.2. 11:00 AUB069 Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 30 : 25
16.11. 11:00 AUB054 Sokol V. Meziříčí - Lázně Kynžvart 20 : 28
12.10. 11:00 AUB021 Sokol V. Meziříčí - TJ Turnov 26 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
9.2. 13:00 AVB071 HK Hodonín - Karviná 32 : 33
9.11. 12:00 AVB045 Sokol Měnín - HK Hodonín 18 : 46
21.9. 12:00 AVB012 Sokol Měnín - 1.SC Bohumín 14 : 54
Liga Vysočiny - mladší žáci
24.11. 12:00 JC089 Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A 15 : 10
24.11. 11:00 JC087 SK Kuřim B - Sokol N. Veselí B 7 : 21
24.11. 10:30 JC086 Sokol V. Meziříčí A - Sokol Žďár n. S. 12 : 8
24.11. 09:30 JC084 SK Kuřim B - Sokol Žďár n. S. 13 : 13
24.11. 09:00 JC083 Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí A 10 : 9
24.11. 08:30 JC082 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí B 13 : 27
24.11. 08:00 JC081 Sokol V. Meziříčí A - SK Kuřim B 9 : 11
Další
Kalendář
4.4. 09:00 2.liga starší dorostenci V AI140 Maloměřice - Handball Brno
4.4. 13:30 2.liga muži JM AE107 SHC Maloměřice Brno B - Sokol V. Meziříčí
4.4. 15:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH107 SHC Maloměřice - Sokolnice
18.4. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ031 Hodonín - Velká n.V.
18.4. 10:45 Jihomoravská liga st. žákyní LG031 Hodonín - SKH Velká n.V.
18.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB111 HK Hodonín - Sokol Měnín
19.4. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF074 Nové Bránice - Sokolnice
19.4. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI174 Nové Bránice - Házená Paskov
19.4. 16:15 Jihomoravská liga mužů LA050 Nové Bránice - Sokolnice
26.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB119 Sokol Měnín - HC Nový Jičín
29.4. 18:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA115 Uh. Hradiště - Sokol Telnice
1.5. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB124 HK Hodonín - TJ Holešov
2.5. 00:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ040 Hodonín - DDM Strážnice
2.5. 00:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG040 Hodonín - DDM Strážnice
9.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA124 Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
9.5. 17:00 2.liga muži JM AE124 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
17.5. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH130 Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 10:45 Jihomoravská liga st. žáků LF130 Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA057 Juliánov - Nové Bránice