Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Petr Rusanov
Mateřský klub Sokol Újezd u Brna
Rok narození 1998
Typ licence Licence B
Platnost licence 24.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci V
8.9. 14:00 AI091 Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla 38 : 35
Český pohár mužů
1.9. 17:00 AM016 Juliánov - Telnice 24 : 39
Jihomoravská liga st. žáků
15.9. 14:30 LF065 Handball Brno A - SK Kuřim 23 : 32
15.9. 13:00 LF066 Handball Brno B - Bohunice 12 : 26
Jihomoravská liga ml. žáků
15.9. 11:30 LH065 Handball Brno - SK Kuřim 19 : 32
14.9. 09:00 LH066 SHC Maloměřice - Bohunice 14 : 22
Kalendář
21.9. 13:00 2.liga ženy - východ AT006 Sokol V. Meziříčí - Házená Velká Bystřice
29.9. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF011 Handball Brno B - Juliánov
29.9. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA010 SKKP Handball Brno A - HBC Olomouc 1966
29.9. 18:00 2.liga muži JM AE010 SKKP Brno B - HBC Olomouc 1966
6.10. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ014 Sokol Žďár n. S. - Dukla
6.10. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ013 Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín A
6.10. 16:00 1.liga starší dorostenci AG013 Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
12.10. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF024 SK Kuřim - Juliánov
12.10. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI023 Handball Brno - Nové Bránice
12.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA024 SK Kuřim - Sokol Juliánov
12.10. 17:00 2.liga muži JM AE024 SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
19.10. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH029 Ivančice - Handball Brno
19.10. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF029 Ivančice - Handball Brno A
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA029 HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
19.10. 17:00 2.liga muži JM AE029 Ivančice - SKKP Brno B
20.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA025 Sokol Juliánov - Uh. Hradiště
20.10. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA014 Juliánov - Hostěrádky
26.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ022 SK Kuřim - Hodonín
26.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG022 SK Kuřim - Hodonín
2.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH033 SHC Maloměřice - Ivančice
2.11. 13:00 2.liga muži JM AE033 Maloměřice Brno B - Ivančice
2.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI037 Maloměřice - Žeravice
10.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH041 Sokolnice - SHC Maloměřice
10.11. 10:30 Jihomoravská liga st. žáků LF041 Sokolnice - Handball Brno B
16.11. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI052 Sokol Sokolnice - Žeravice
16.11. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA024 Sokolnice - Hostěrádky
23.11. 10:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH052 Sokolnice - SK Kuřim
23.11. 12:00 Jihomoravská liga st. žáků LF052 Sokolnice - SK Kuřim
1.12. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA056 Bohunice - SKKP Handball Brno A
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE056 Bohunice - SKKP Brno B
Další