Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Patrik Jonáš
Mateřský klub HK Ivančice
Rok narození 1999
Typ licence Licence C
Platnost licence 10.12.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 13:00 AE081 SHC Maloměřice Brno B - HBC Olomouc 1966 33 : 26
24.11. 18:00 AE054 SKKP Brno B - SHC Maloměřice Brno B 33 : 26
10.11. 17:00 AE038 Telnice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 26 : 19
6.10. 17:00 AE016 Telnice - SKKP Brno B 29 : 33
2.liga starší dorostenci Z
12.10. 15:00 AH021 TJ D.Cerekev - Náchod 23 : 33
2.liga starší dorostenci V
7.3. 15:00 AI110 Maloměřice - Zlín 34 : 22
23.2. 14:30 AI098 Nové Bránice - TJ Holešov 36 : 23
15.2. 09:00 AI171 Maloměřice - Vsetín 27 : 22
23.11. 14:30 AI062 Handball Brno - Sokol Sokolnice 37 : 29
3.11. 15:00 AI039 Sokol Sokolnice - TJ Holešov 31 : 25
26.10. 15:00 AI021 Nové Bránice - Žeravice 39 : 23
20.10. 14:30 AI034 Nové Bránice - Maloměřice 31 : 25
16.10. 18:30 AI086 Nové Bránice - Zlín 32 : 24
13.10. 14:00 AI026 Sokol Sokolnice - Házená Paskov 38 : 26
7.9. 11:00 AI089 Maloměřice - TJ Cement Hranice 25 : 38
2.liga mladší dorostenci - JM
29.2. 12:30 ALA077 Sokol Juliánov - Chrudim 20 : 37
23.11. 12:00 ALA054 SKKP Handball Brno A - Chrudim 48 : 23
10.11. 15:00 ALA038 Sokol Telnice - Sokol Juliánov 47 : 23
22.9. 14:00 ALA003 Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A 29 : 48
Žákovská liga starších žáků
18.1. 15:10 AO059 Šťáhlavy - SKKP Handball Brno 21 : 11
18.1. 14:20 AO058 TJ Tatran Litovel - Talent Škoda JS Plzeň 12 : 30
18.1. 12:40 AO056 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 24 : 19
18.1. 11:50 AO055 Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň 12 : 17
18.1. 10:10 AO053 Talent Škoda JS Plzeň - SKKP Handball Brno 23 : 16
18.1. 09:20 AO052 TJ Tatran Litovel - Šťáhlavy 13 : 19
2.liga ženy - východ
9.2. 15:00 AT048 Hodonín B - L.Zubří 34 : 30
2.liga starších dorostenek
12.10. 11:00 AUB021 Sokol V. Meziříčí - TJ Turnov 26 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
9.2. 13:00 AVB071 HK Hodonín - Karviná 32 : 33
Liga Vysočiny - mladší žáci
24.11. 12:30 JC090 Sokol N. Veselí A - SK Kuřim B 13 : 12
24.11. 11:30 JC088 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí A 14 : 15
Další
Kalendář
4.4. 09:00 2.liga starší dorostenci V AI140 Maloměřice - Handball Brno
4.4. 13:30 2.liga muži JM AE107 SHC Maloměřice Brno B - Sokol V. Meziříčí
4.4. 15:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH107 SHC Maloměřice - Sokolnice
18.4. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ031 Hodonín - Velká n.V.
18.4. 10:45 Jihomoravská liga st. žákyní LG031 Hodonín - SKH Velká n.V.
18.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB111 HK Hodonín - Sokol Měnín
26.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB119 Sokol Měnín - HC Nový Jičín
29.4. 18:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA115 Uh. Hradiště - Sokol Telnice
9.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA124 Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
9.5. 17:00 2.liga muži JM AE124 Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
17.5. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH130 Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 10:45 Jihomoravská liga st. žáků LF130 Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA057 Juliánov - Nové Bránice