Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození 1968
Typ licence Licence C
Platnost licence 6.8.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
7.12. 17:00 AC065 TJ D.Cerekev - H.Brod 31 : 32
2.liga muži JM
1.12. 17:00 AE060 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov 36 : 19
3.11. 17:00 AE034 Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov 33 : 17
20.10. 17:00 AE027 Telnice - Bohunice 24 : 28
19.10. 17:00 AE029 Ivančice - SKKP Brno B 36 : 15
13.10. 16:00 AE019 Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí 37 : 23
12.10. 13:00 AE022 SHC Maloměřice Brno B - Telnice 27 : 20
6.10. 17:00 AE016 Telnice - SKKP Brno B 29 : 33
22.9. 17:00 AE001 Bohunice - Újezd u Brna 24 : 21
2.liga starší dorostenci Z
7.12. 15:00 AH065 TJ D.Cerekev - Jiskra Havlíčkův Brod 26 : 36
2.liga starší dorostenci V
30.11. 14:00 AI065 Sokol Sokolnice - Maloměřice 38 : 26
10.11. 14:30 AI047 Nové Bránice - Sokol Sokolnice 28 : 29
9.11. 14:30 AI049 Handball Brno - Maloměřice 34 : 24
12.10. 15:00 AI024 Maloměřice - TJ Holešov 33 : 17
29.9. 14:00 AI013 Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice 27 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
30.11. 18:00 ALA060 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná 33 : 26
17.11. 16:00 ALA047 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná 20 : 41
3.11. 15:00 ALA034 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 28
19.10. 15:00 ALA029 HK Ivančice - SKKP Handball Brno A 25 : 39
22.9. 15:00 ALA001 Bohunice - Uh. Hradiště 34 : 22
Český pohár mužů
15.9. 17:00 AM047 Bohunice - HC Zlín 26 : 32
Žákovská liga starších žáků
18.1. 16:00 AO060 Talent Škoda JS Plzeň - Telnice 26 : 17
18.1. 15:10 AO059 Šťáhlavy - SKKP Handball Brno 21 : 11
18.1. 13:30 AO057 Telnice - Šťáhlavy 18 : 24
18.1. 12:40 AO056 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 24 : 19
18.1. 11:00 AO054 Telnice - TJ Tatran Litovel 21 : 17
18.1. 10:10 AO053 Talent Škoda JS Plzeň - SKKP Handball Brno 23 : 16
18.1. 08:30 AO051 SKKP Handball Brno - Telnice 17 : 13
8.12. 15:40 AO019 Úvaly - TJ Sokol Velké Meziříčí 20 : 17
8.12. 14:50 AO018 Chodov - Talent Škoda JS Plzeň 15 : 20
Další
Kalendář
29.3. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF100 Nové Bránice - Bohunice
29.3. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI129 Nové Bránice - Sokol Ostrava
29.3. 16:15 Jihomoravská liga mužů LA042 Nové Bránice - Juliánov
4.4. 10:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ055 Měnín - Hodonín
4.4. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB106 Sokol Měnín - Sokol Hrabůvka
18.4. 11:00 2.liga starších dorostenek AUB109 Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
25.4. 17:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA114 Sokol Telnice - HBC Olomouc 1966
26.4. 10:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG036 Újezd u Brna - SK Kuřim
26.4. 17:00 2.liga muži JM AE114 Telnice - HBC Olomouc 1966
2.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF118 SK Kuřim - Sokolnice
2.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA118 SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
2.5. 17:00 2.liga muži JM AE118 SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
10.5. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA122 SKKP Handball Brno A - Bohunice
10.5. 18:00 2.liga muži JM AE122 SKKP Brno B - Bohunice