Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Martin Hlavinka
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1995
Typ licence Licence B
Platnost licence 31.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.5. 15:00 AE128 Juliánov - Bohunice 30 : 33
11.5. 18:00 AE123 HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice B 23 : 31
13.4. 17:00 AE067 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ D.Cerekev 31 : 18
7.4. 16:00 AE107 TJ Sokol II. Prostějov - Sokol V. Meziříčí 32 : 30
24.3. 17:00 AE095 Telnice - Bohunice 21 : 28
13.10. 16:00 AE022 TJ Sokol II. Prostějov - Juliánov 22 : 18
2.liga muži SM
5.5. 15:00 AF117 Házená Uničov - L.Zubří 19 : 19
16.3. 12:30 AF089 Luhačovice - SKH Polanka n.O 31 : 32
17.11. 15:00 AF047 Házená Uničov - Vsetín 31 : 33
29.9. 17:00 AF008 Napajedla - Vsetín 23 : 26
1.liga starší dorostenci
20.10. 14:00 AG030 Zlín - Zubří 26 : 37
2.liga starší dorostenci V
11.5. 16:00 AI123 HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice 34 : 38
4.5. 13:30 AI118 TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla 38 : 26
29.9. 15:00 AI008 TJ FS Napajedla - Vsetín 31 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
11.5. 14:00 ALA123 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice 42 : 30
23.2. 15:00 ALA067 TJ Sokol Centrum Haná - Nové Bránice 44 : 29
2.liga mladší dorostenci - SM
4.5. 11:30 ALB118 TJ Cement Hranice - Zlín 31 : 26
16.3. 10:30 ALB089 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O. 25 : 38
20.10. 12:00 ALB030 Zlín - HC Zubří B 28 : 31
Žákovská liga starších žáků
17.3. 15:40 AO199 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 14 : 14
17.3. 13:10 AO196 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 16
17.3. 12:20 AO195 HCB Karviná - Dukla B 24 : 11
17.3. 09:50 AO192 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 12 : 13
17.3. 09:00 AO191 HK FCC Město Lovosice - HBC Olomouc 1966 18 : 21
17.2. 16:20 AO150 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Centrum Haná 24 : 23
17.2. 14:40 AO148 Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín 22 : 15
17.2. 13:00 AO146 HK FCC Město Lovosice - Zlín 18 : 21
17.2. 11:50 AO145 Ostrava - C.S.Cargo HBC Jičín 23 : 25
17.2. 09:20 AO142 Zlín - Ostrava 23 : 16
Žákovská liga starších žaček
1.12. 16:45 AP050 J.Hradec - DHK Zora Olomouc 18 : 9
Další
Kalendář