Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Martin Hlavinka
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 7.8.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.10. 18:00 AE015 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice Brno B 20 : 26
2.liga muži SM
28.9. 13:00 AF008 Házená Uničov - Pepino SKP F-M B 21 : 33
2.liga starší dorostenci V
6.10. 16:00 AI017 HBC Olomouc 1966 - Sokol Sokolnice 41 : 25
22.9. 10:30 AI007 TJ Holešov - Nové Bránice 24 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
6.10. 14:00 ALA015 HBC Olomouc 1966 - Chrudim 47 : 14
5.10. 16:00 ALA017 TJ Sokol Centrum Haná - Házená L. Hustopeče 25 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
13.10. 15:00 ALB024 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice 20 : 37
Český pohár mužů
1.9. 12:00 AM020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov 33 : 24
Český pohár žen
1.9. 10:00 AN009 SK Žeravice - L.Zubří 21 : 35
Starší žáci II
13.10. 13:00 OA017 Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc 1966 B 21 : 42
Mladší žačky II
12.10. 13:30 OC013 DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B 26 : 4
MSK_OLK Mladší žáci
22.9. 16:45 TE003 TJ Sokol Centrum Haná A - Fr.-Místek A 18 : 30
22.9. 15:30 TE002 HBC Olomouc 1966 - Fr.-Místek A 11 : 34
22.9. 14:15 TE001 TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc 1966 27 : 14
MSK_OLK Starší žačky
12.10. 12:00 TI027 DHK Zora Olomouc B - Třinec 28 : 5
12.10. 10:30 TI026 Sokol Poruba - Třinec 17 : 2
12.10. 09:00 TI025 DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba 10 : 14
ZL mladší žactvo I
22.9. 09:00 ZA002 Holešov A_s - Zlín A_d 22 : 18
Další
Kalendář
19.10. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ018 SHK Veselí n. M. - Měnín
19.10. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG018 SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
19.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA028 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most
20.10. 09:00 2.liga starší dorostenci V AI033 TJ Holešov - Sokol Ostrava
20.10. 11:00 2.liga muži SM AF029 TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
20.10. 13:00 ZL Starší žačky ZD019 TJ Holešov - Zlín A
20.10. 14:30 ZL starší žáci ZC019 Holešov - Napajedla
20.10. 16:00 ZL mladší žactvo II ZB034 Holešov B_s - Zlín D_ch
2.11. 09:00 Mladší žačky II OC038 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice
2.11. 10:30 Mladší žačky II OC039 Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice
2.11. 14:00 Mladší žáci II OB024 SK Žeravice - Sokol Horka n.M.
2.11. 15:30 Mladší žáci II OB067 Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice
3.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV037 Zlín - Písek
3.11. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA037 Zlín - Písek
9.11. 16:00 2.liga muži JM AE039 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim
16.11. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV049 Olomouc - Písek
16.11. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA049 Olomouc - Písek
23.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB052 Kopřivnice - TJ Sokol Horka n.M.
23.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG052 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
24.11. 09:00 MSK_OLK Starší žačky TI049 DHK Litovel - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
24.11. 10:30 MSK_OLK Starší žačky TI050 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Třinec
24.11. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI051 DHK Litovel - Třinec
30.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI066 TJ FS Napajedla - Handball Brno
30.11. 18:00 2.liga muži SM AF056 Napajedla - Luhačovice