Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jaroslava Směšná
Mateřský klub DHK Zora Olomouc
Rok narození 1995
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.11. 10:30 AE043 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Telnice 32 : 29
29.9. 16:00 AE011 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim 29 : 32
2.liga muži SM
7.4. 16:30 AF106 SKH Polanka n.O - L.Zubří 26 : 21
23.3. 16:00 AF095 Pepino SKP F-M B - L.Zubří 27 : 26
2.3. 14:00 AF075 Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov 28 : 28
14.10. 10:30 AF020 TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 33 : 25
1.liga starší dorostenci
23.3. 14:00 AG095 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 19 : 21
24.2. 15:00 AG067 HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň 26 : 27
2.liga starší dorostenci V
2.3. 10:00 AI075 Sokol Ostrava - HBC Olomouc 1966 32 : 34
1.12. 13:00 AI057 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 36 : 38
1.liga mladší dorostenci
23.3. 12:00 AJ095 Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí 26 : 17
24.2. 13:00 AJ067 Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A 33 : 20
2.liga mladší dorostenci - JM
18.11. 12:30 ALA043 TJ Sokol Centrum Haná - Újezd u Brna 45 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
7.4. 14:30 ALB106 SKH Polanka n.O. - Házená Paskov 39 : 18
30.3. 17:00 ALB099 Házená Paskov - Kopřivnice 25 : 41
2.3. 12:00 ALB075 Sokol Ostrava - HC Zubří B 34 : 36
1.12. 11:00 ALB057 TJ Cement Hranice - HC Zubří B 33 : 40
Žákovská liga starších žáků
9.12. 14:10 AO048 HCB Karviná - Telnice 20 : 23
9.12. 13:20 AO047 Polanka - Ostrava 11 : 19
9.12. 11:40 AO045 Ostrava - Telnice 16 : 23
9.12. 09:00 AO042 HCB Karviná - Ostrava 21 : 16
9.12. 08:00 AO041 Kopřivnice - Polanka 19 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.1. 16:45 AP070 Strakonice - Házená Mělník 29 : 6
12.1. 14:55 AP068 HC Zlín - Strakonice 16 : 17
12.1. 13:05 AP066 Sokol Poruba - HC Zlín 15 : 25
12.1. 11:15 AP064 Házená Mělník - HC Zlín 5 : 27
12.1. 09:25 AP062 HC Zlín - TJ Holešov 24 : 16
2.liga ženy - východ
9.3. 15:00 AT039 L.Zubří - Hodonín B 40 : 32
22.9. 11:00 AT005 Hodonín B - SK Žeravice 43 : 17
1.liga starších dorostenek
23.9. 13:00 AUA009 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19 : 28
Další
Kalendář