Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Adam Beneš
Mateřský klub TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození 1996
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
28.9. 17:00 AB011 Náchod - Chodov 35 : 26
21.9. 17:00 AB001 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín "B" 29 : 19
2 liga muži JVČ
22.9. 12:00 AC002 H.Brod - Slavia 25 : 25
2.liga starší dorostenci Z
22.9. 10:00 AH002 Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec 14 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
28.9. 15:00 AK011 Náchod - TJ Sokol Úvaly 17 : 49
2.liga mladší dorostenci - SM
21.9. 15:00 ALB001 TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 28 : 28
Český pohár žen
11.9. 18:00 AN012 Sokol V. Meziříčí - J.Hradec 22 : 26
1.liga ženy
5.10. 17:00 AR017 S.Vršovice A - J.Hradec 25 : 27
2.liga ženy - západ
5.10. 19:00 AS017 S.Vršovice B - Astra 21 : 22
Liga Vysočiny - mladší žáci
28.9. 11:00 JC027 Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B 9 : 26
28.9. 10:30 JC026 Sokol Žďár n. S. - Sokol V. Meziříčí A 16 : 18
28.9. 10:00 JC025 Sokol N. Veselí B - SK Kuřim B 20 : 8
28.9. 09:30 JC024 Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí A 12 : 16
28.9. 08:30 JC022 Sokol V. Meziříčí A - Sokol N. Veselí B 15 : 18
28.9. 08:00 JC021 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí A 8 : 17
14.9. 12:30 JC010 SK Kuřim B - Sokol Žďár n. S. 12 : 13
14.9. 12:00 JC009 Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B 14 : 12
14.9. 11:30 JC008 Sokol V. Meziříčí A - SK Kuřim B 19 : 9
14.9. 11:00 JC007 Sokol Žďár n. S. - Sokol N. Veselí A 3 : 14
14.9. 10:30 JC006 Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A 19 : 8
14.9. 10:00 JC005 Sokol N. Veselí A - SK Kuřim B 16 : 5
14.9. 09:00 JC003 SK Kuřim B - Sokol N. Veselí B 6 : 18
14.9. 08:30 JC002 Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí A 17 : 10
Další
Kalendář
16.10. 19:00 Český pohár mužů AM053 1.HC Pardubice - Maloměřice Brno
19.10. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH029 1.HK Dvůr Králové - TJ D.Cerekev
19.10. 17:00 1.liga muži AB029 Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
20.10. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH030 Sokolnice - Házená L.Hustopeče
20.10. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF030 Sokolnice - Házená L.Hustopeče
20.10. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA015 Sokolnice - Měnín
3.11. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH036 Chodov - Loko Louny
3.11. 17:00 1.liga muži AB036 Chodov - HBC Strakonice 1921
9.11. 09:00 2.liga starší dorostenci V AI045 Zlín - Vsetín
9.11. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB043 Slavoj Žirovnice - Sokol V. Meziříčí
10.11. 11:30 ZL mladší žactvo II ZB049 Zlín C_d - Zlín D_ch
10.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB039 Zlín - TJ Sokol Horka n.M.
10.11. 17:00 1.liga muži AB039 HC Zlín - Vsetín
16.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV053 J.Hradec - Slavia
16.11. 16:00 1.liga starších dorostenek AUA053 Házená J.Hradec - Slavia
1.12. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA055 Písek - DHK Baník Most
1.12. 15:00 2.liga ženy - západ AS055 Sokol Písek B - Slavoj Tachov
1.12. 17:00 1.liga mladší dorostenky AV055 Písek - DHK Baník Most
7.12. 15:00 1.liga ženy AR063 HK Ivančice - H.Brod
8.12. 09:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA064 Házená L. Hustopeče - Sokol Juliánov
8.12. 11:30 1.liga muži AB064 Házená L.Hustopeče - Chodov