Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Roman Smékal
Mateřský klub SK Droždín
Rok narození 1973
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.11.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.9. 16:00 AE006 TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice 20 : 29
2.liga muži SM
12.10. 16:00 AF022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 20 : 20
5.10. 09:00 AF018 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov 30 : 29
22.9. 17:00 AF001 Napajedla - Sokol Ostrava 37 : 30
1.liga starší dorostenci
12.10. 14:00 AG022 Rožnov p.R. - HK Lovosice 28 : 35
2.liga starší dorostenci V
5.10. 11:00 AI020 TJ Holešov - Handball Brno 34 : 30
28.9. 14:00 AI009 Žeravice - TJ Holešov 37 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
12.10. 12:00 ALB022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O. 22 : 36
6.10. 13:00 ALB013 TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Ostrava 20 : 26
Český pohár mužů
25.8. 15:00 AM022 SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 31 : 28
Český pohár žen
1.9. 15:30 AN008 Házená Velká Bystřice - Kunovice 27 : 31
Starší žáci II
6.10. 17:00 OA015 Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná B 19 : 27
15.9. 13:00 OA005 Sokol Horka n.M. - SK Žeravice 27 : 24
Mladší žáci II
6.10. 10:00 OB010 SK HFP Prostějov - TJ Senice na Hané 7 : 18
Mladší žačky II
21.9. 12:00 OC031 DHK Zora Olomouc A - Házená Uničov 25 : 7
21.9. 10:30 OC030 Házená Velká Bystřice - Házená Uničov 22 : 0
21.9. 09:00 OC029 DHK Zora Olomouc A - Házená Velká Bystřice 15 : 12
14.9. 12:00 OC004 Házená Velká Bystřice - DHK Litovel 25 : 9
14.9. 10:30 OC003 DHK Zora Olomouc A - DHK Litovel 20 : 2
14.9. 09:00 OC002 Házená Velká Bystřice - DHK Zora Olomouc A 6 : 9
MSL Muži I.
13.10. 10:15 TA024 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka n.M. 34 : 20
6.10. 15:00 TA018 TJ Sokol Horka n.M. - Orlová 15 : 33
29.9. 14:30 TA014 TJ Holešov B - Krmelín 28 : 21
ZL mladší žactvo II
22.9. 13:00 ZB001 Napajedla_s - Rožnov p.R._ch 21 : 21
ZL starší žáci
22.9. 15:00 ZC001 Napajedla - Rožnov p.R. 10 : 19
Další
Kalendář
19.10. 08:00 Mladší žačky II OC017 TJ Cement Hranice - Házená Velká Bystřice
19.10. 09:30 Mladší žačky II OC018 Házená Velká Bystřice - DHK Zora Olomouc B
19.10. 11:00 Mladší žačky II OC020 TJ Cement Hranice - DHK Zora Olomouc B
19.10. 12:00 Mladší žáci II OB017 TJ Cement Hranice - Sokol Horka n.M.
19.10. 13:30 Mladší žáci II OB018 Sokol Horka n.M. - TJ Senice na Hané
19.10. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB025 TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava
20.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
20.10. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI030 HBC Olomouc 1966 - Vsetín
20.10. 18:00 2.liga muži JM AE026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
3.11. 09:00 Mladší žačky II OC021 DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc A
3.11. 10:30 Mladší žačky II OC023 DHK Zora Olomouc A - DHK Litovel
3.11. 12:00 Mladší žačky II OC024 DHK Zora Olomouc B - DHK Litovel
9.11. 09:30 Mladší žačky II OC041 DHK Zora Olomouc A - Házená Uničov
9.11. 13:30 Mladší žáci II OB041 Házená Uničov - SK HFP Prostějov
9.11. 15:00 Mladší žáci II OB042 TJ Cement Hranice - SK HFP Prostějov
16.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB047 TJ Cement Hranice - Zlín
16.11. 18:00 2.liga starší dorostenci V AI055 TJ Cement Hranice - Zlín
17.11. 16:00 2.liga muži SM AF047 TJ Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
24.11. 15:00 2.liga muži SM AF052 Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná
1.12. 10:30 2.liga muži JM AE058 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Sokol V. Meziříčí
7.12. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI074 Žeravice - TJ Cement Hranice
7.12. 16:00 2.liga muži SM AF064 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel B