Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Ladislav Planka
Mateřský klub Sokol II Prostějov
Rok narození 1960
Typ licence Licence C
Platnost licence 9.1.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
23.11. 17:00 AC054 TJ D.Cerekev - Slavia 30 : 33
2.liga muži JM
1.12. 10:30 AE058 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Sokol V. Meziříčí 33 : 24
20.10. 18:00 AE026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 27 : 25
2.liga muži SM
24.11. 15:00 AF052 Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná 26 : 29
17.11. 15:30 AF047 TJ Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B 34 : 30
12.10. 16:00 AF022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O 20 : 20
5.10. 09:00 AF018 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov 30 : 29
22.9. 17:00 AF001 Napajedla - Sokol Ostrava 37 : 30
1.liga starší dorostenci
12.10. 14:00 AG022 Rožnov p.R. - HK Lovosice 28 : 35
2.liga starší dorostenci Z
23.11. 15:00 AH054 TJ D.Cerekev - Liberec 20 : 47
2.liga starší dorostenci V
20.10. 16:00 AI030 HBC Olomouc 1966 - Vsetín 43 : 34
5.10. 11:00 AI020 TJ Holešov - Handball Brno 34 : 30
2.liga mladší dorostenci - JM
3.11. 09:00 ALA031 Uh. Hradiště - Házená L. Hustopeče 41 : 28
20.10. 14:00 ALA026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim 31 : 29
2.liga mladší dorostenci - SM
24.11. 17:30 ALB012 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel 25 : 38
17.11. 17:30 ALB045 TJ Tatran Litovel - Kopřivnice 36 : 34
19.10. 17:00 ALB025 TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava 35 : 26
12.10. 12:00 ALB022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O. 22 : 36
Jihomoravská liga mužů
3.11. 11:00 LA016 Uh. Hradiště - Měnín 43 : 23
Mladší žáci II
21.9. 15:00 OB006 TJ Senice na Hané - TJ Cement Hranice 18 : 14
21.9. 13:30 OB007 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B 7 : 23
21.9. 12:00 OB008 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Centrum Haná B 13 : 24
Mladší žačky II
19.10. 11:00 OC020 TJ Cement Hranice - DHK Zora Olomouc B 10 : 13
19.10. 09:30 OC018 Házená Velká Bystřice - DHK Zora Olomouc B 20 : 13
19.10. 08:00 OC017 TJ Cement Hranice - Házená Velká Bystřice 11 : 18
MSL Muži I.
29.9. 14:30 TA014 TJ Holešov B - Krmelín 28 : 21
MSK_OLK Starší žáci
14.9. 11:40 TC009 TJ Tatran Litovel - Kopřivnice 20 : 29
14.9. 10:20 TC008 HBC Olomouc 1966 A - Kopřivnice 22 : 29
14.9. 09:00 TC007 TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 A 14 : 24
MSK_OLK Mladší žáci
10.11. 15:30 TE045 TJ Tatran Litovel - Polanka 34 : 24
Další
Kalendář