Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jaroslav Hanych
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1992
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
22.2. 11:00 AE068 SHC Maloměřice Brno B - SK Kuřim 26 : 29
8.12. 18:00 AE065 SKKP Brno B - SK Kuřim 21 : 40
3.11. 18:00 AE032 SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 21 : 48
5.10. 17:00 AE013 SK Kuřim - Újezd u Brna 33 : 34
28.9. 13:00 AE011 SHC Maloměřice Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 30 : 14
2.liga muži SM
12.10. 18:00 AF023 Napajedla - L.Zubří 35 : 21
1.liga starší dorostenci
29.2. 14:45 AG078 Sokol Nové Veselí - Dukla 16 : 22
21.9. 14:45 AG002 Sokol Nové Veselí - Rožnov p.R. 34 : 22
2.liga starší dorostenci V
7.3. 12:00 AI111 Handball Brno - TJ Holešov 41 : 31
22.2. 09:00 AI095 Maloměřice - HBC Olomouc 1966 19 : 31
12.10. 16:00 AI027 TJ FS Napajedla - HBC Olomouc 1966 25 : 39
28.9. 15:00 AI011 Maloměřice - Házená Paskov 28 : 28
7.9. 17:00 AI088 Handball Brno - HBC Olomouc 1966 27 : 35
1.liga mladší dorostenci
29.2. 12:45 AJ078 Sokol Nové Veselí - Dukla 29 : 25
29.2. 10:45 AJ077 Sokol Žďár n. S. - Liberec 28 : 25
21.9. 12:45 AJ002 Sokol Nové Veselí - Liberec 27 : 20
21.9. 10:45 AJ003 Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy 32 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
3.11. 16:00 ALA032 SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí 39 : 16
20.10. 14:00 ALA025 Sokol Juliánov - Uh. Hradiště 29 : 43
5.10. 15:00 ALA013 SK Kuřim - Uh. Hradiště 41 : 26
2.liga ženy - východ
23.2. 14:00 AT059 Hodonín B - Karviná 33 : 31
1.liga starších dorostenek
16.2. 13:00 AUA074 SHK Veselí n.M. - HC Plzeň 28 : 28
1.12. 13:00 AUA059 Zlín - DHC Plzeň 23 : 27
15.9. 13:00 AUA006 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 23 : 27
Jihomoravská liga mužů
20.10. 16:00 LA014 Juliánov - Hostěrádky 44 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
5.10. 13:30 LF013 SK Kuřim - Újezd u Brna 27 : 22
Jihomoravská liga st. žákyní
14.9. 11:00 LG004 SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice 40 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
17.11. 12:30 LH043 Újezd u Brna - Handball Brno 19 : 19
5.10. 12:00 LH013 SK Kuřim - Újezd u Brna 18 : 23
28.9. 09:00 LH011 SHC Maloměřice - Juliánov 11 : 21
Další
Kalendář
29.3. 13:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH101 Telnice - SK Kuřim
29.3. 15:00 Jihomoravská liga st. žáků LF101 Telnice - SK Kuřim
29.3. 17:00 2.liga muži JM AE101 Telnice - SK Kuřim
5.4. 14:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG055 Újezd u Brna - Hodonín
5.4. 16:00 2.liga muži JM AE103 Újezd u Brna - HBC Olomouc 1966
25.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH109 TJ D.Cerekev - Třeboň
25.4. 17:00 2 liga muži JVČ AC109 TJ D.Cerekev - Třeboň
3.5. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI153 Sokol Sokolnice - Handball Brno
9.5. 10:30 2.liga muži JM AE121 SHC Maloměřice Brno B - Újezd u Brna
9.5. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI156 Maloměřice - Sokol Sokolnice
16.5. 16:00 2.liga muži JM AE127 Újezd u Brna - TJ Sokol II. Prostějov
23.5. 14:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ046 Měnín - SHK Veselí n. M.
23.5. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA060 Měnín - Sokolnice