Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Pavel Pluhař
Mateřský klub HCB Karviná
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.3. 17:30 AB084 Velká Bystřice - Dvůr Králové 29 : 23
23.2. 11:00 AB069 HK Bystřice p.H. - Chodov 33 : 22
24.11. 17:00 AB050 HC Zlín - HBC Strakonice 1921 31 : 27
10.11. 11:30 AB042 Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H. 32 : 37
3.11. 15:00 AB035 Vsetín - S.Vršovice 24 : 22
29.9. 16:00 AB008 HC Zlín - Velká Bystřice 29 : 26
2.liga muži SM
6.10. 17:00 AF015 L.Zubří - Rožnov p.R. 29 : 26
1.liga starší dorostenci
8.3. 17:00 AG083 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 24
2.liga starší dorostenci V
24.11. 15:00 AI058 Zlín - HBC Olomouc 1966 31 : 27
3.11. 12:30 AI041 Vsetín - Házená Paskov 30 : 30
1.liga mladší dorostenci
8.3. 15:00 AJ083 Zubří - Pepino SKP F-M 28 : 28
8.3. 11:00 AJ084 Velká Bystřice - Karviná 20 : 28
28.9. 10:00 AJ008 Velká Bystřice - Pepino SKP F-M 29 : 39
2.liga mladší dorostenci - SM
23.2. 09:00 ALB069 HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice 25 : 23
24.11. 13:00 ALB050 Zlín - HC Nový Jičín 27 : 25
Český pohár mužů
16.10. 19:00 AM062 SKH Polanka n.O - HC ROBE Zubří 15 : 30
Český pohár žen
23.10. 18:00 AN023 Bohumín - Sokol Poruba 19 : 42
1.liga ženy
29.2. 15:00 AR088 Kunovice - Lázně Kynžvart 36 : 24
7.12. 11:00 AR065 Bohunice - Kobylisy 20 : 21
27.10. 14:00 AR036 Otrokovice - H.Brod 13 : 31
22.9. 15:00 AR012 SK UP Olomouc - Kobylisy 28 : 22
1.liga mladší dorostenky
27.10. 12:00 AV036 TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 22 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
7.12. 09:00 AVB065 Bohunice - 1.SC Bohumín 31 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 13:30 LF042 Házená L.Hustopeče - Handball Brno A 13 : 33
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 15:00 LH042 Házená L.Hustopeče - Handball Brno 17 : 20
MSL Starší žáci
16.11. 11:40 TD036 Fr.-Místek B - Karviná B 14 : 13
16.11. 10:20 TD035 Klimkovice - Karviná B 13 : 25
16.11. 09:00 TD034 Fr.-Místek B - Klimkovice 22 : 22
MSK_OLK Mladší žáci
6.10. 12:00 TE018 Ostrava - Kopřivnice 29 : 19
6.10. 10:45 TE017 Fr.-Místek A - Kopřivnice 34 : 8
Další
Kalendář
5.4. 17:00 1.liga ženy AR106 SK UP Olomouc - DHC Plzeň
26.4. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB114 SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín
26.4. 16:30 2.liga muži SM AF114 SKH Polanka n.O - L.Zubří
2.5. 11:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ037 Bohunice - Měnín
2.5. 13:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG037 Bohunice - Újezd u Brna
2.5. 15:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB122 Bohunice - Sokol Měnín
2.5. 17:00 1.liga ženy AR122 Bohunice - SK UP Olomouc
10.5. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI161 Zlín - Házená Paskov
10.5. 17:00 1.liga muži AB126 HC Zlín - S.Vršovice
23.5. 11:00 MSK_OLK Starší žáci TC091 Karviná A - Ostrava
23.5. 12:20 MSK_OLK Starší žáci TC092 Ostrava - HBC Olomouc 1966 A
23.5. 13:40 MSK_OLK Starší žáci TC093 Karviná A - HBC Olomouc 1966 A
30.5. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC100 Fr.-Místek A - Karviná A
30.5. 10:20 MSK_OLK Starší žáci TC101 Karviná A - TJ Tatran Litovel
30.5. 11:40 MSK_OLK Starší žáci TC102 Fr.-Místek A - TJ Tatran Litovel