Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jiří Matuška
Mateřský klub Házená Legata Hustopeče
Rok narození 1975
Typ licence Licence B
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 16:00 AE019 Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí 37 : 23
12.10. 13:00 AE022 Maloměřice Brno B - Telnice 27 : 20
22.9. 17:00 AE001 Bohunice - Újezd u Brna 24 : 21
2.liga starší dorostenci V
12.10. 15:00 AI024 Maloměřice - TJ Holešov 33 : 17
29.9. 14:00 AI013 Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice 27 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
22.9. 15:00 ALA001 Bohunice - Uh. Hradiště 34 : 22
Jihomoravská liga mužů
29.9. 16:00 LA005 Sokolnice - Nové Bránice 31 : 19
Jihomoravská liga st. žáků
13.10. 13:30 LF019 Újezd u Brna - Sokolnice 33 : 21
29.9. 12:00 LF008 Sokolnice - Nové Bránice 22 : 36
22.9. 13:00 LF001 Bohunice - Újezd u Brna 27 : 24
Jihomoravská liga st. žákyní
13.10. 10:30 LG016 Újezd u Brna - SKH Velká n.V. 20 : 24
Jihomoravská liga ml. žáků
13.10. 12:00 LH019 Újezd u Brna - Sokolnice 34 : 9
12.10. 09:00 LH022 SHC Maloměřice - Telnice 11 : 42
29.9. 10:30 LH008 Sokolnice - Sokol Hostěrádky 21 : 9
22.9. 11:30 LH001 Bohunice - Újezd u Brna 18 : 30
Kalendář
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA030 Sokol V. Meziříčí - Házená L. Hustopeče
26.10. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB034 Sokol Měnín - Paskov
26.10. 14:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ023 Měnín - DDM Strážnice
3.11. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH034 Bohunice - Sokol Hostěrádky
3.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF034 Bohunice - Nové Bránice
3.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA034 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
3.11. 17:00 2.liga muži JM AE034 Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
9.11. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI049 Handball Brno - Maloměřice
10.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF039 Nové Bránice - SK Kuřim
10.11. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI047 Nové Bránice - Sokol Sokolnice
10.11. 16:15 Jihomoravská liga mužů LA020 Nové Bránice - Sokolnice
17.11. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH047 Juliánov - Sokol Hostěrádky
17.11. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF047 Juliánov - Nové Bránice
17.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA047 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
30.11. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB056 Sokol Měnín - Bohunice
30.11. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI065 Sokol Sokolnice - Maloměřice
1.12. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH060 Telnice - Sokol Hostěrádky
1.12. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF060 Telnice - Nové Bránice
1.12. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA060 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE060 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov
7.12. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH065 TJ D.Cerekev - Jiskra Havlíčkův Brod
7.12. 17:00 2 liga muži JVČ AC065 TJ D.Cerekev - H.Brod