Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Michaela Krobothová
Mateřský klub SK UP Olomouc, z.s.
Rok narození 1990
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.8.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
12.10. 12:30 AF021 Luhačovice - Pepino SKP F-M B 25 : 32
22.9. 16:00 AF003 TJ Tatran Litovel B - Luhačovice 22 : 25
2.liga starší dorostenci V
15.9. 14:00 AI082 HBC Olomouc 1966 - Žeravice 30 : 20
Český pohár mužů
25.8. 15:00 AM022 SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 31 : 28
Český pohár žen
1.9. 15:30 AN008 Házená Velká Bystřice - Kunovice 27 : 31
1.liga starších dorostenek
14.9. 13:30 AUA005 Olomouc - HC Plzeň 37 : 18
1.liga mladší dorostenky
14.9. 11:00 AV005 Olomouc - Háje 23 : 14
Starší žáci II
7.9. 09:00 OA001 TJ Sokol Centrum Haná B - TJ Cement Hranice 25 : 17
MSL Muži II.
28.9. 15:00 TB011 SK Droždín - Nový Jičín 29 : 25
MSK_OLK Starší žáci
28.9. 11:30 TC012 TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A 10 : 18
28.9. 10:00 TC011 Kopřivnice - Karviná A 19 : 18
28.9. 08:30 TC010 TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice 17 : 29
MSK_OLK Starší žačky
29.9. 15:00 TI015 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Třinec 19 : 11
29.9. 13:30 TI014 DHK Litovel - Třinec 25 : 6
29.9. 12:00 TI013 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Litovel 3 : 19
Kalendář
19.10. 10:00 2.liga ženy - východ AT022 SK Žeravice - Bohumín
19.10. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB026 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
19.10. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI035 Žeravice - Handball Brno
19.10. 16:00 Starší žáci II OA020 SK Žeravice - Sokol Horka n.M.
20.10. 17:00 2.liga muži SM AF025 TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava
3.11. 15:30 2.liga ženy - východ AT033 Házená Velká Bystřice - Bohumín
9.11. 15:00 2.liga muži SM AF041 Házená Uničov - Rožnov p.R.
16.11. 17:00 ZL starší žáci ZC032 Holešov - Zlín
23.11. 09:00 MSK_OLK Starší žačky TI046 DHK Zora Olomouc A - Sokol Poruba
23.11. 10:30 MSK_OLK Starší žačky TI047 Sokol Poruba - Karviná
23.11. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI048 DHK Zora Olomouc A - Karviná
24.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI061 Žeravice - TJ FS Napajedla
24.11. 18:00 2.liga muži SM AF053 SK Žeravice - Napajedla
30.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB058 TJ Cement Hranice - Kopřivnice
30.11. 18:00 2.liga starší dorostenci V AI068 TJ Cement Hranice - Nové Bránice
7.12. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA061 SHK Veselí n.M. - Písek