Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Marek Bečička
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
14.9. 10:00 AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O 21 : 20
1.liga ženy
15.9. 14:00 AR003 Otrokovice - Bohunice 27 : 21
2.liga starších dorostenek
15.9. 16:00 AUB003 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
1.liga mladší dorostenky
15.9. 12:00 AV003 TJ Jiskra Otrokovice - Poruba 29 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
14.9. 12:00 AVB004 SK Žeravice - HC Nový Jičín 23 : 17
Kalendář
21.9. 13:00 Mladší žáci II OB058 Házená Uničov - Sokol Horka n.M.
21.9. 14:30 Mladší žáci II OB059 Sokol Horka n.M. - SK HFP Prostějov
21.9. 16:00 Mladší žáci II OB060 Házená Uničov - SK HFP Prostějov
22.9. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB006 Zlín - HCB Karviná B
22.9. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI006 Zlín - Žeravice
22.9. 17:00 1.liga muži AB006 HC Zlín - Dvůr Králové
29.9. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG009 Újezd u Brna - Bohunice
29.9. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH007 Újezd u Brna - Ivančice
29.9. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF007 Újezd u Brna - Ivančice
29.9. 16:00 2.liga muži JM AE007 Újezd u Brna - Ivančice
5.10. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV016 Olomouc - Poruba
5.10. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA016 Olomouc - Poruba A
6.10. 09:00 MSK_OLK Mladší žáci TE010 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná A
6.10. 10:15 MSK_OLK Mladší žáci TE011 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel
6.10. 11:30 MSK_OLK Mladší žáci TE012 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel
12.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB023 TJ Tatran Litovel - HC Nový Jičín
12.10. 17:00 1.liga muži AB023 TJ Tatran Litovel - HBC Strakonice 1921
13.10. 17:00 1.liga ženy AR023 SK UP Olomouc - H.Brod
19.10. 10:30 Mladší žáci II OB020 TJ Sokol Centrum Haná B - SK HFP Prostějov
19.10. 11:45 Mladší žáci II OB065 SK HFP Prostějov - SK Žeravice
19.10. 13:00 Mladší žáci II OB066 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice
27.10. 14:30 MSL Muži I. TA030 TJ Holešov B - Orlová
2.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK033 Náchod - TJ Loko Č.Budějovice
2.11. 17:00 1.liga muži AB033 Náchod - Dvůr Králové
3.11. 16:00 2.liga muži SM AF036 TJ Tatran Litovel B - L.Zubří
10.11. 10:00 2.liga ženy - západ AS048 H. Brod B - Ústí n.L.
10.11. 12:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA048 H.Brod - TJ Jiskra Třeboň
10.11. 14:00 1.liga ženy AR048 H.Brod - Kunovice
24.11. 09:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA053 Házená L. Hustopeče - Bohunice
24.11. 11:30 1.liga muži AB053 Házená L.Hustopeče - TJ Tatran Litovel
Další