Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Josef Škroch
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
22.2. 11:00 AE068 SHC Maloměřice Brno B - SK Kuřim 26 : 29
3.11. 18:00 AE032 SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí 21 : 48
5.10. 17:00 AE013 SK Kuřim - Újezd u Brna 33 : 34
28.9. 13:00 AE011 SHC Maloměřice Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 30 : 14
1.liga starší dorostenci
29.2. 14:45 AG078 Sokol Nové Veselí - Dukla 16 : 22
2.liga starší dorostenci V
7.3. 12:00 AI111 Handball Brno - TJ Holešov 41 : 31
22.2. 09:00 AI095 Maloměřice - HBC Olomouc 1966 19 : 31
28.9. 15:00 AI011 Maloměřice - Házená Paskov 28 : 28
1.liga mladší dorostenci
29.2. 12:45 AJ078 Sokol Nové Veselí - Dukla 29 : 25
29.2. 10:45 AJ077 Sokol Žďár n. S. - Liberec 28 : 25
2.liga mladší dorostenci - JM
3.11. 16:00 ALA032 SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí 39 : 16
5.10. 15:00 ALA013 SK Kuřim - Uh. Hradiště 41 : 26
1.liga starších dorostenek
1.12. 13:00 AUA059 Zlín - DHC Plzeň 23 : 27
15.9. 13:00 AUA006 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 23 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
5.10. 13:30 LF013 SK Kuřim - Újezd u Brna 27 : 22
Jihomoravská liga st. žákyní
14.9. 11:00 LG004 SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice 40 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
5.10. 12:00 LH013 SK Kuřim - Újezd u Brna 18 : 23
28.9. 09:00 LH011 SHC Maloměřice - Juliánov 11 : 21
Jihomoravská liga ml. žákyní
14.9. 09:30 LJ004 SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice 19 : 13
ZL Starší žačky
1.12. 15:00 ZD037 Zlín B - Lesana Zubří 26 : 13
Další
Kalendář
5.4. 14:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG055 Újezd u Brna - Hodonín
5.4. 16:00 2.liga muži JM AE103 Újezd u Brna - HBC Olomouc 1966
25.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH109 TJ D.Cerekev - Třeboň
25.4. 17:00 2 liga muži JVČ AC109 TJ D.Cerekev - Třeboň
3.5. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI153 Sokol Sokolnice - Handball Brno
9.5. 10:30 2.liga muži JM AE121 SHC Maloměřice Brno B - Újezd u Brna
9.5. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI156 Maloměřice - Sokol Sokolnice
16.5. 16:00 2.liga muži JM AE127 Újezd u Brna - TJ Sokol II. Prostějov