Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Josef Škroch
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1981
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
7.9. 17:00 2.liga starší dorostenci V AI088 Handball Brno - HBC Olomouc 1966
14.9. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ004 SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice
14.9. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG004 SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice
14.9. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA006 SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň
21.9. 10:45 1.liga mladší dorostenci AJ003 Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy
21.9. 12:45 1.liga mladší dorostenci AJ002 Sokol Nové Veselí - Liberec
21.9. 14:45 1.liga starší dorostenci AG002 Sokol Nové Veselí - Rožnov p.R.
28.9. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH011 SHC Maloměřice - Juliánov
28.9. 13:00 2.liga muži JM AE011 SHC Maloměřice B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
28.9. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI011 Maloměřice - Házená Paskov
5.10. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH013 SK Kuřim - Újezd u Brna
5.10. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF013 SK Kuřim - Újezd u Brna
5.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA013 SK Kuřim - Uh. Hradiště
5.10. 17:00 2.liga muži JM AE013 SK Kuřim - Újezd u Brna
12.10. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI027 TJ FS Napajedla - HBC Olomouc 1966
12.10. 18:00 2.liga muži SM AF023 Napajedla - L.Zubří
19.10. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC034 Házená Velká Bystřice - Kopřivnice
19.10. 10:30 MSK_OLK Starší žáci TC035 Kopřivnice - Ostrava
19.10. 12:00 MSK_OLK Starší žáci TC036 Házená Velká Bystřice - Ostrava
3.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA032 SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí
3.11. 18:00 2.liga muži JM AE032 SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
9.11. 13:00 2.liga ženy - východ AT036 Sokol V. Meziříčí - HC Nový Jičín
9.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA041 Sokol V. Meziříčí - Chrudim
9.11. 17:00 2.liga muži JM AE041 Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice B
17.11. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG023 Újezd u Brna - DDM Strážnice
17.11. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH043 Újezd u Brna - Handball Brno
17.11. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF043 Újezd u Brna - Handball Brno A
17.11. 16:00 2.liga muži JM AE043 Újezd u Brna - SKKP Brno B
23.11. 16:00 2.liga muži JM AE050 TJ Sokol II. Prostějov - HBC Olomouc 1966
1.12. 10:00 ZL Starší žačky ZD038 Zlín A - Otrokovice
Další