Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jaromír Mach
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1965
Typ licence Licence C
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.11. 16:30 AF057 MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice 26 : 20
2.liga starší dorostenci V
15.9. 10:00 AI079 TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava 28 : 23
2.liga mladší dorostenci - JM
1.12. 10:00 ALA055 Uh. Hradiště - Chrudim 34 : 16
16.11. 10:00 ALA043 Uh. Hradiště - SKKP Handball Brno A 31 : 41
10.11. 12:30 ALA039 TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim 23 : 20
2.liga mladší dorostenci - SM
3.11. 13:00 ALB035 TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O. 10 : 43
2.liga ženy - východ
5.10. 18:00 AT013 SK Žeravice - HC Nový Jičín 27 : 18
28.9. 15:30 AT044 Hodonín B - Bohumín 23 : 34
2.liga mladší dorostenky - východ
28.9. 13:30 AVB052 HK Hodonín - 1.SC Bohumín 30 : 28
Jihomoravská liga mužů
1.12. 14:00 LA004 Uh. Hradiště - Hostěrádky 26 : 21
16.11. 14:00 LA022 Uh. Hradiště - Juliánov 24 : 26
Starší žáci II
5.11. 18:30 OA030 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M. 30 : 18
3.11. 11:30 OA025 Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice 15 : 12
12.10. 12:30 OA016 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B 16 : 27
5.10. 16:00 OA013 SK Žeravice - TJ Cement Hranice 24 : 21
Mladší žáci II
10.11. 16:45 OB027 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice 15 : 20
10.11. 15:30 OB026 Sokol Horka n.M. - SK Žeravice 17 : 22
10.11. 14:15 OB025 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M. 19 : 16
MSL Muži I.
3.11. 15:00 TA034 TJ Sokol Horka n.M. - Trnávka 17 : 26
MSL Muži II.
7.9. 11:00 TB002 Val.Meziříčí - Klimkovice 26 : 17
ZL mladší žactvo I
9.11. 16:00 ZA020 Vsetín_ch - Zlín A_d 31 : 23
29.9. 11:30 ZA006 Zubří A_ch - Holešov A_s 32 : 22
14.9. 10:30 ZA029 Holešov A_s - Zlín B_ch 23 : 22
ZL mladší žactvo II
28.11. 16:30 ZB077 Otrokovice_d - Lesana Zubří_s 14 : 16
17.11. 09:00 ZB053 Napajedla_s - Holešov B_s 24 : 18
20.10. 13:00 ZB032 Zubří B_ch - Lesana Zubří_s 13 : 18
29.9. 10:00 ZB013 Lesana Zubří_s - Kunovice_d 14 : 15
22.9. 12:00 ZB004 Bystřice p.H. B_s - Zlín D_ch 26 : 21
22.9. 09:00 ZB002 Bystřice p.H. A_s - Lesana Zubří_s 17 : 16
14.9. 09:00 ZB086 Holešov B_s - Zubří B_ch 18 : 19
Další
Kalendář