Jihomoravský
krajský svaz házené

.
Jiří Horák
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1965
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
14.9. 10:00 AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O 21 : 20
1.liga ženy
15.9. 14:00 AR003 Otrokovice - Bohunice 27 : 21
2.liga starších dorostenek
15.9. 16:00 AUB003 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
1.liga mladší dorostenky
15.9. 12:00 AV003 TJ Jiskra Otrokovice - Poruba 29 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
14.9. 12:00 AVB004 SK Žeravice - HC Nový Jičín 23 : 17
Kalendář
22.9. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB006 Zlín - HCB Karviná B
22.9. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI006 Zlín - Žeravice
22.9. 17:00 1.liga muži AB006 HC Zlín - Dvůr Králové
29.9. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG009 Újezd u Brna - Bohunice
29.9. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH007 Újezd u Brna - Ivančice
29.9. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF007 Újezd u Brna - Ivančice
29.9. 16:00 2.liga muži JM AE007 Újezd u Brna - Ivančice
5.10. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV016 Olomouc - Poruba
5.10. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA016 Olomouc - Poruba A
6.10. 09:00 MSK_OLK Mladší žáci TE013 HBC Olomouc 1966 - Polanka
6.10. 10:15 MSK_OLK Mladší žáci TE014 Polanka - Karviná A
6.10. 11:30 MSK_OLK Mladší žáci TE015 HBC Olomouc 1966 - Karviná A
12.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB023 TJ Tatran Litovel - HC Nový Jičín
12.10. 17:00 1.liga muži AB023 TJ Tatran Litovel - HBC Strakonice 1921
13.10. 17:00 1.liga ženy AR023 SK UP Olomouc - H.Brod
19.10. 09:00 Mladší žačky II OC036 DHK Litovel - Házená Uničov
19.10. 10:30 Mladší žačky II OC037 Házená Uničov - SK Žeravice
19.10. 13:00 MSK_OLK Starší žáci TC028 TJ Tatran Litovel - Fr.-Místek A
19.10. 14:20 MSK_OLK Starší žáci TC029 Fr.-Místek A - Karviná A
20.10. 09:00 MSK_OLK Starší žačky TI034 DHK Zora Olomouc B - DHK Litovel
20.10. 10:30 MSK_OLK Starší žačky TI035 DHK Litovel - Karviná
20.10. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI036 DHK Zora Olomouc B - Karviná
27.10. 14:30 MSL Muži I. TA030 TJ Holešov B - Orlová
2.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK033 Náchod - TJ Loko Č.Budějovice
2.11. 17:00 1.liga muži AB033 Náchod - Dvůr Králové
3.11. 16:00 2.liga muži SM AF036 TJ Tatran Litovel B - L.Zubří
9.11. 08:00 Mladší žačky II OC040 TJ Cement Hranice - DHK Zora Olomouc A
9.11. 09:30 Mladší žačky II OC041 DHK Zora Olomouc A - Házená Uničov
9.11. 12:00 Mladší žáci II OB028 TJ Cement Hranice - Házená Uničov
9.11. 13:30 Mladší žáci II OB041 Házená Uničov - SK HFP Prostějov
Další