Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga st. žákyní

Podzim - 1. kolo - rozpis

Újezd u Brna - Ivančice 8.9. 10:30
SKH Velká n.V. - Hodonín 14.9. 10:30
SK Kuřim - Bohunice 14.9. 10:30
SHK Veselí n. M. - DDM Strážnice 14.9. 11:00

Podzim - 2. kolo - rozpis

SK Kuřim - Újezd u Brna 21.9. 10:30
Bohunice - DDM Strážnice 21.9. 13:00
Hodonín - SHK Veselí n. M. 22.9. 10:00
Ivančice - SKH Velká n.V. 22.9. 13:30

Podzim - 3. kolo - rozpis

Újezd u Brna - Bohunice 29.9. 10:30
SKH Velká n.V. - SK Kuřim 5.10. 10:30
DDM Strážnice - Hodonín 5.10. 11:00
SHK Veselí n. M. - Ivančice 5.10. 11:00

Podzim - 4. kolo - rozpis

SK Kuřim - SHK Veselí n. M. 12.10. 10:30
Bohunice - Hodonín 12.10. 13:00
Újezd u Brna - SKH Velká n.V. 13.10. 10:30
Ivančice - DDM Strážnice 20.10. 15:30

Podzim - 5. kolo - rozpis

Hodonín - Ivančice 19.10. 09:30
SKH Velká n.V. - Bohunice 19.10. 10:30
DDM Strážnice - SK Kuřim 19.10. 11:00
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna 19.10. 11:00

Podzim - 6. kolo - rozpis

SKH Velká n.V. - SHK Veselí n. M. 26.10. 10:30
SK Kuřim - Hodonín 26.10. 10:30
Bohunice - Ivančice 26.10. 13:00
Újezd u Brna - DDM Strážnice 17.11. 11:00

Podzim - 7. kolo - rozpis

DDM Strážnice - SKH Velká n.V. 2.11. 11:00
SHK Veselí n. M. - Bohunice 2.11. 11:00
Hodonín - Újezd u Brna 2.11. 15:00
Ivančice - SK Kuřim 3.11. 13:30

Jaro - 8. kolo - rozpis

Hodonín - SKH Velká n.V. 18.4. 00:00
DDM Strážnice - SHK Veselí n. M. 18.4. 11:00
Bohunice - SK Kuřim 18.4. 13:00
Ivančice - Újezd u Brna 19.4. 13:30

Jaro - 9. kolo - rozpis

SKH Velká n.V. - Ivančice 25.4. 10:30
DDM Strážnice - Bohunice 25.4. 11:00
SHK Veselí n. M. - Hodonín 25.4. 11:00
Újezd u Brna - SK Kuřim 26.4. 10:00

Jaro - 10. kolo - rozpis

Ivančice - SHK Veselí n. M. 23.2. 13:30
Hodonín - DDM Strážnice 2.5. 00:00
SK Kuřim - SKH Velká n.V. 2.5. 00:00
Bohunice - Újezd u Brna 2.5. 13:00

Jaro - 11. kolo - rozpis

Hodonín - Bohunice 29.2. 00:00
SKH Velká n.V. - Újezd u Brna 29.2. 10:30
DDM Strážnice - Ivančice 29.2. 11:00
SHK Veselí n. M. - SK Kuřim 29.2. 14:00

Jaro - 12. kolo - rozpis

SK Kuřim - DDM Strážnice 7.3. 00:00
Bohunice - SKH Velká n.V. 7.3. 13:00
Újezd u Brna - SHK Veselí n. M. 8.3. 10:00
Ivančice - Hodonín 3.5. 13:30

Jaro - 13. kolo - rozpis

Hodonín - SK Kuřim 14.3. 00:00
DDM Strážnice - Újezd u Brna 14.3. 11:00
SHK Veselí n. M. - SKH Velká n.V. 14.3. 14:00
Ivančice - Bohunice 15.3. 15:30

Jaro - 14. kolo - rozpis

SK Kuřim - Ivančice 4.4. 00:00
SKH Velká n.V. - DDM Strážnice 4.4. 10:30
Bohunice - SHK Veselí n. M. 4.4. 13:00
Újezd u Brna - Hodonín 5.4. 10:00