Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga ml. žáků

Podzim - 10. kolo - rozpis

Bohunice - Handball Brno 8.9. 11:30
Újezd u Brna - SHC Maloměřice 8.9. 12:00
Juliánov - Sokolnice 8.9. 12:30
SK Kuřim - Házená L.Hustopeče 1.12. 09:00
Telnice - Sokol Hostěrádky 1.12. 12:00

Podzim - 11. kolo - rozpis

SHC Maloměřice - Bohunice 14.9. 09:00
Ivančice - Telnice 14.9. 13:30
Sokol Hostěrádky - Újezd u Brna 15.9. 09:15
Házená L.Hustopeče - Juliánov 15.9. 09:30
Handball Brno - SK Kuřim 15.9. 11:30

Jaro - 12. kolo - rozpis

SHC Maloměřice - SK Kuřim 22.2. 09:00
Ivančice - Sokol Hostěrádky 22.2. 11:30
Sokolnice - Telnice 23.2. 10:30
Handball Brno - Juliánov 23.2. 11:30
Újezd u Brna - Bohunice 23.2. 12:00

Jaro - 13. kolo - rozpis

SK Kuřim - Bohunice 29.2. 00:00
Juliánov - SHC Maloměřice 29.2. 09:30
Ivančice - Újezd u Brna 29.2. 11:30
Sokol Hostěrádky - Sokolnice 1.3. 09:15
Telnice - Házená L.Hustopeče 1.3. 12:00

Jaro - 14. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Sokol Hostěrádky 8.3. 09:30
Sokolnice - Ivančice 8.3. 10:30
Handball Brno - Telnice 8.3. 11:30
Bohunice - Juliánov 8.3. 11:30
Újezd u Brna - SK Kuřim 8.3. 12:00

Jaro - 15. kolo - rozpis

Juliánov - SK Kuřim 14.3. 09:30
Ivančice - Házená L.Hustopeče 15.3. 08:30
Sokol Hostěrádky - Handball Brno 15.3. 09:15
Sokolnice - Újezd u Brna 15.3. 10:30
Telnice - SHC Maloměřice 15.3. 12:00

Jaro - 16. kolo - rozpis

SHC Maloměřice - Sokol Hostěrádky 21.3. 09:00
Házená L.Hustopeče - Sokolnice 22.3. 09:30
Handball Brno - Ivančice 22.3. 11:30
Bohunice - Telnice 22.3. 11:30
Újezd u Brna - Juliánov 22.3. 12:00

Jaro - 17. kolo - rozpis

Ivančice - SHC Maloměřice 28.3. 11:30
Sokol Hostěrádky - Bohunice 29.3. 09:15
Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna 29.3. 09:30
Sokolnice - Handball Brno 29.3. 10:30
Telnice - SK Kuřim 29.3. 12:00

Jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim - Sokol Hostěrádky 4.4. 00:00
SHC Maloměřice - Sokolnice 4.4. 09:00
Juliánov - Telnice 4.4. 09:30
Handball Brno - Házená L.Hustopeče 5.4. 11:30
Bohunice - Ivančice 5.4. 11:30

Jaro - 19. kolo - rozpis

Ivančice - SK Kuřim 25.4. 11:30
Sokol Hostěrádky - Juliánov 26.4. 09:15
Házená L.Hustopeče - SHC Maloměřice 26.4. 09:30
Sokolnice - Bohunice 26.4. 10:30
Handball Brno - Újezd u Brna 26.4. 11:30

Jaro - 20. kolo - rozpis

SK Kuřim - Sokolnice 2.5. 00:00
SHC Maloměřice - Handball Brno 2.5. 09:00
Juliánov - Ivančice 2.5. 09:30
Bohunice - Házená L.Hustopeče 3.5. 11:30
Újezd u Brna - Telnice 3.5. 12:00

Jaro - 21. kolo - rozpis

SHC Maloměřice - Újezd u Brna 9.5. 09:00
Sokol Hostěrádky - Telnice 10.5. 09:15
Házená L.Hustopeče - SK Kuřim 10.5. 09:30
Sokolnice - Juliánov 10.5. 10:30
Handball Brno - Bohunice 10.5. 11:30

Jaro - 22. kolo - rozpis

SK Kuřim - Handball Brno 16.5. 00:00
Juliánov - Házená L.Hustopeče 16.5. 09:30
Bohunice - SHC Maloměřice 17.5. 11:30
Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky 17.5. 12:00
Telnice - Ivančice 17.5. 12:00