Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga st. žáků

Podzim - 10. kolo - rozpis

Bohunice - Handball Brno A 8.9. 13:00
Újezd u Brna - Handball Brno B 8.9. 13:30
Juliánov - Sokolnice 8.9. 14:00
SK Kuřim - Házená L.Hustopeče 1.12. 10:30
Telnice - Nové Bránice 1.12. 13:30

Podzim - 11. kolo - rozpis

Ivančice - Telnice 14.9. 15:00
Házená L.Hustopeče - Juliánov 15.9. 11:00
Handball Brno B - Bohunice 15.9. 13:00
Nové Bránice - Újezd u Brna 15.9. 14:30
Handball Brno A - SK Kuřim 15.9. 14:30

Jaro - 12. kolo - rozpis

Ivančice - Nové Bránice 22.2. 13:00
Sokolnice - Telnice 23.2. 12:00
Handball Brno B - SK Kuřim 23.2. 13:00
Újezd u Brna - Bohunice 23.2. 13:30
Handball Brno A - Juliánov 23.2. 14:30

Jaro - 13. kolo - rozpis

SK Kuřim - Bohunice 29.2. 00:00
Juliánov - Handball Brno B 29.2. 10:45
Ivančice - Újezd u Brna 29.2. 13:00
Nové Bránice - Sokolnice 1.3. 13:00
Telnice - Házená L.Hustopeče 1.3. 13:30

Jaro - 14. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Nové Bránice 8.3. 11:00
Sokolnice - Ivančice 8.3. 12:00
Bohunice - Juliánov 8.3. 13:00
Újezd u Brna - SK Kuřim 8.3. 13:30
Handball Brno A - Telnice 8.3. 14:30

Jaro - 15. kolo - rozpis

Juliánov - SK Kuřim 14.3. 10:45
Ivančice - Házená L.Hustopeče 15.3. 10:00
Sokolnice - Újezd u Brna 15.3. 12:00
Nové Bránice - Handball Brno A 15.3. 13:00
Telnice - Handball Brno B 15.3. 13:30

Jaro - 16. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Sokolnice 22.3. 11:00
Handball Brno B - Nové Bránice 22.3. 13:00
Bohunice - Telnice 22.3. 13:00
Újezd u Brna - Juliánov 22.3. 13:30
Handball Brno A - Ivančice 22.3. 14:30

Jaro - 17. kolo - rozpis

Ivančice - Handball Brno B 28.3. 13:00
Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna 29.3. 11:00
Sokolnice - Handball Brno A 29.3. 12:00
Nové Bránice - Bohunice 29.3. 13:00
Telnice - SK Kuřim 29.3. 13:30

Jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim - Nové Bránice 4.4. 00:00
Juliánov - Telnice 4.4. 10:45
Handball Brno B - Sokolnice 5.4. 13:00
Bohunice - Ivančice 5.4. 13:00
Handball Brno A - Házená L.Hustopeče 5.4. 14:30

Jaro - 19. kolo - rozpis

Ivančice - SK Kuřim 25.4. 13:00
Házená L.Hustopeče - Handball Brno B 26.4. 11:00
Sokolnice - Bohunice 26.4. 12:00
Nové Bránice - Juliánov 26.4. 13:00
Handball Brno A - Újezd u Brna 26.4. 14:30

Jaro - 20. kolo - rozpis

SK Kuřim - Sokolnice 2.5. 00:00
Juliánov - Ivančice 2.5. 10:45
Handball Brno B - Handball Brno A 3.5. 13:00
Bohunice - Házená L.Hustopeče 3.5. 13:00
Újezd u Brna - Telnice 3.5. 13:30

Jaro - 21. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - SK Kuřim 10.5. 11:00
Sokolnice - Juliánov 10.5. 12:00
Nové Bránice - Telnice 10.5. 13:00
Handball Brno B - Újezd u Brna 10.5. 13:00
Handball Brno A - Bohunice 10.5. 14:30

Jaro - 22. kolo - rozpis

SK Kuřim - Handball Brno A 16.5. 00:00
Juliánov - Házená L.Hustopeče 16.5. 10:45
Bohunice - Handball Brno B 17.5. 13:00
Telnice - Ivančice 17.5. 13:30
Újezd u Brna - Nové Bránice 17.5. 13:30