Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga mužů

Podzim 1 - 4. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokolnice 25 : 31
Hostěrádky - Měnín 24 : 23
Juliánov - Nové Bránice 25 : 27

Podzim 1 - 5. kolo - rozpis

Juliánov - Hostěrádky 20.10. 16:00
Sokolnice - Měnín 20.10. 16:00
Nové Bránice - Uh. Hradiště 20.10. 16:15

Podzim 2 - 6. kolo - rozpis

Hostěrádky - Nové Bránice 3.11. 11:00
Uh. Hradiště - Měnín 3.11. 11:00
Sokolnice - Juliánov 3.11. 16:00

Podzim 2 - 7. kolo - rozpis

Hostěrádky - Uh. Hradiště 10.11. 11:00
Juliánov - Měnín 10.11. 16:00
Nové Bránice - Sokolnice 10.11. 16:15

Podzim 2 - 8. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Juliánov 16.11. 14:00
Sokolnice - Hostěrádky 16.11. 16:00
Měnín - Nové Bránice 16.11. 18:30

Podzim 2 - 9. kolo - rozpis

Měnín - Hostěrádky 27 : 28
Sokolnice - Uh. Hradiště 28 : 25
Nové Bránice - Juliánov 27 : 30

Podzim 2 - 10. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Nové Bránice 35 : 25
Hostěrádky - Juliánov 7.9. 15:00
Měnín - Sokolnice 26.10. 16:00

Jaro 1 - 11. kolo - rozpis

Měnín - Uh. Hradiště 7.3. 16:00
Juliánov - Sokolnice 8.3. 16:00
Nové Bránice - Hostěrádky 8.3. 16:15

Jaro 1 - 12. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Hostěrádky 14.3. 14:00
Měnín - Juliánov 14.3. 16:00
Sokolnice - Nové Bránice 15.3. 16:00

Jaro 1 - 13. kolo - rozpis

Hostěrádky - Sokolnice 22.3. 11:00
Juliánov - Uh. Hradiště 22.3. 16:00
Nové Bránice - Měnín 22.3. 16:15

Jaro 1 - 14. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Sokolnice 28.3. 14:00
Měnín - Hostěrádky 28.3. 16:00
Juliánov - Nové Bránice 29.3. 16:00

Jaro 1 - 15. kolo - rozpis

Hostěrádky - Juliánov 5.4. 11:00
Sokolnice - Měnín 5.4. 16:00
Nové Bránice - Uh. Hradiště 5.4. 16:15

Jaro 2 - 16. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Měnín 25.4. 14:00
Hostěrádky - Nové Bránice 26.4. 11:00
Sokolnice - Juliánov 26.4. 16:00

Jaro 2 - 17. kolo - rozpis

Hostěrádky - Uh. Hradiště 3.5. 11:00
Juliánov - Měnín 3.5. 16:00
Nové Bránice - Sokolnice 3.5. 16:15

Jaro 2 - 18. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Juliánov 9.5. 14:00
Měnín - Nové Bránice 9.5. 16:00
Sokolnice - Hostěrádky 10.5. 16:00

Jaro 2 - 19. kolo - rozpis

Hostěrádky - Měnín 17.5. 11:00
Sokolnice - Uh. Hradiště 17.5. 16:00
Nové Bránice - Juliánov 17.5. 16:15

Jaro 2 - 20. kolo - rozpis

Uh. Hradiště - Nové Bránice 23.5. 14:00
Měnín - Sokolnice 23.5. 16:00
Juliánov - Hostěrádky 24.5. 16:00