Jihomoravský
krajský svaz házené

Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů

podzim - 1. kolo

9.9.2018 12:00 LA001 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice
9.9.2018 11:30 LA002 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Hostěrádky
9.9.2018 16:00 LA004 Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov B

podzim - 2. kolo

4.11.2018 10:30 LA005 Sokol Nové Bránice - Sokol Juliánov B
16.9.2018 11:00 LA007 Sokol Hostěrádky - Sokol Měnín
16.9.2018 12:00 LA008 Sokol Újezd u Brna - TJ S.Sl. Uherské Hradiště

podzim - 3. kolo

21.10.2018 10:30 LA009 Sokol Nové Bránice - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
22.9.2018 16:00 LA010 Sokol Měnín - Sokol Újezd u Brna
23.9.2018 16:00 LA011 Sokol Sokolnice - Sokol Hostěrádky

podzim - 4. kolo

29.9.2018 14:00 LA014 Sokol Hostěrádky - Sokol Juliánov B
30.9.2018 12:00 LA015 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice
30.9.2018 13:30 LA016 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Měnín

podzim - 5. kolo

11.11.2018 10:30 LA017 Sokol Nové Bránice - Sokol Měnín
6.10.2018 16:00 LA018 Sokol Sokolnice - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
7.10.2018 17:00 LA019 Sokol Juliánov B - Sokol Újezd u Brna

podzim - 6. kolo

14.10.2018 10:30 LA021 Sokol Nové Bránice - Sokol Hostěrádky
13.10.2018 13:30 LA023 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Juliánov B
13.10.2018 16:00 LA024 Sokol Měnín - Sokol Sokolnice

podzim - 7. kolo

28.10.2018 16:00 LA025 Sokol Sokolnice - Sokol Nové Bránice
28.10.2018 17:00 LA026 Sokol Juliánov B - Sokol Měnín
28.10.2018 11:00 LA028 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna

jaro - 8. kolo

10.3.2019 10:30 LA029 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna
10.3.2019 11:00 LA030 Sokol Hostěrádky - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
10.3.2019 17:00 LA032 Sokol Juliánov B - Sokol Sokolnice

jaro - 9. kolo

17.3.2019 17:00 LA033 Sokol Juliánov B - Sokol Nové Bránice
16.3.2019 16:00 LA035 Sokol Měnín - Sokol Hostěrádky
17.3.2019 00:00 LA036 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Újezd u Brna

jaro - 10. kolo

24.3.2019 00:00 LA037 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Nové Bránice
24.3.2019 12:00 LA038 Sokol Újezd u Brna - Sokol Měnín
24.3.2019 11:00 LA039 Sokol Hostěrádky - Sokol Sokolnice

jaro - 11. kolo

31.3.2019 17:00 LA042 Sokol Juliánov B - Sokol Hostěrádky
31.3.2019 16:00 LA043 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna
30.3.2019 16:00 LA044 Sokol Měnín - TJ S.Sl. Uherské Hradiště

jaro - 12. kolo

6.4.2019 16:00 LA045 Sokol Měnín - Sokol Nové Bránice
7.4.2019 00:00 LA046 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Sokolnice
7.4.2019 12:00 LA047 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov B

jaro - 13. kolo

28.4.2019 11:00 LA049 Sokol Hostěrádky - Sokol Nové Bránice
28.4.2019 17:00 LA051 Sokol Juliánov B - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
28.4.2019 16:00 LA052 Sokol Sokolnice - Sokol Měnín

jaro - 14. kolo

5.5.2019 10:30 LA053 Sokol Nové Bránice - Sokol Sokolnice
4.5.2019 16:00 LA054 Sokol Měnín - Sokol Juliánov B
5.5.2019 12:00 LA056 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky